Lázně a wellness

Lázeňská tradice v České republice je neoddělitelnou součástí evropského kulturního dědictví a má skvělou pověst díky vysoké kvalitě přírodních léčivých pramenů.

Užití moderních terapeutických a rehabilitačních metod kombinovaných s přírodními minerálními prameny způsobuje, že Česká republika patří k nejvyhledávanějším lázeňským destinacím.           

Navíc poloha v srdci Evropy zaručuje výborné dopravní spojení.

Užijte si skvělou rekreaci a účinné léčebné metody a nechejte se okouzlit bohatstvím malebného prostředí. Bohatý kulturní, společenský a sportovní program vám zaručí skvělý odpočinek uprostřed každodenního stresu. Nechejte se rozmazlovat kvalifikovaným personálem za ceny, které vás mile překvapí.

  • Karlovy Vary jsou nejrozsáhlejším a nejznámějším lázeňským komplexem v zemi. Město bylo založeno ve 14. století Karlem IV. Podle pověsti nechal král založit město poté, co byly náhodou při lovu objeveny termální prameny. Do města se sjížděli šlechticové a bohatí měšťané již v 16. století.
  • Mariánské Lázně jsou druhým největším lázeňským městem v Čechách. Naleznete zde nádherné lázeňské parky, romantické kolonády, příjemné kavárny, útulné hotely a lázeňské rezorty. Vyvěrá tu kolem 100 léčebných pramenů. Za zmínku stojí klášter Teplá, pod jehož správu patřil i pozemek dnešních lázní.
  • Františkovy Lázně jsou malebné lázeňské městečko, které tvoří část "lázeňského" trojúhelníku společně s karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi.  I zde najdete spoustu historických památek, ale i míst, pro aktivní odpočinek a relaxaci. 
  • Lázně Teplice v Čechách jsou nejstarší lázně ve střední Evropě. Proslavené jsou především svou stylovou lázeňskou péčí a bohatým kulturním a společenským životem. Pro svou honosnost byly nazývány "malou Paříží".
  • Lázně Poděbrady se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi ve Středočeském kraji. Během svého pobytu můžete navštívit spoustu historických památek jako například zámek Poděbrady nebo využít nabídky nejrůznějších kulturních akcí. 
  • Třeboň je lázeňským a rekreačním městem, památkovou a přírodní rezervací. V okolí se nachází velké množství rybníků, z nichž Rožmberk je největším rybníkem v České republicce.
  • Luhačovice jsou čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Najdete je v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. 

Ponořte se do atmosféry maximální relaxace a přijměte pozvání La Bohème do země lázeňských kolonád!

V posledních letech jsou stále více poptávané  wellness hotely, kam si jezdí odpočinout nejen zaměstanci  firem, ale i celé rodiny s dětmi. Velký zájem je i o novinku "Pivní lázně".

  • Wellness Resort Svatá Kateřina
  • Three of Life Bělohrad 
  • Chateau Mcely
Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.