PŘIJEĎTE DO PRAHY!

21.05.2020, Administrátor

Koronavirová karanténa je snad za námi, během ní jsme všichni toužili se opět nadýchnout a každý z nás snil o tom, jaké nové destinace navštíví. Ale proč jezdit do zahraničí ?

Přijeďte za námi do Prahy, podpořte prosím hotely, restaurace, památky a snad brzy i divadla a hudební kluby.

Rezervujte si s námi pobyt v některém luxusním 5 nebo 4 hvězdičkovém hotelu za velmi příznivé ceny.

Hotely jsou již připraveny otevřít své brány klientům, nepodcenili přípravu, aby splnili všechna hygienická nařízení. Budete se cítit bezpečně a pobyt si zcela jistě maximálně užijete. Páni šéfkuchaři nepřestali ani během karantény vymýšlet nové "božské pokrmy" a od 25.05. mnoho z nich se vrací do svých kuchyní.

Projděte se uličkami poloprázdné Prahy, vychutnejte si klidnou atmosféru bez turistů ze zahraničí. Dejte si dobrou kávu, či degustační menu v některé z mnoha nových nebo staronových restaurací. Věřte, že vaši podporu potřebují a zaslouží si jí.

Připravíme pro vás pobyt na míru, zajistíme pro vás profesionální průvodkyni /průvodce s licencí, kteří vás provedou zákoutími Prahy o kterých ani netušíte. Všichni naši průvodci se těší, až opět vyrazí na "pražské chodníky". Nikdy nezažili takto dlouhou dobu bez své milované práce, bez upovídaných a zvídavých turistů.

Vytvoříme vám pobyt na míru, dle vašich zadání. Neváhejte a kontaktujte nás:

 eva@la-boheme.cz

 tel:  +420 737 266 601

 

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.