Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  

ČESKÁ REPUBLIKA

Hledáte místo výjimečných chutí, místo pro aktivní dovolenou a zároveň místo prodchnuté historií? 

Vítejte v České republice! U nás se nudit nebudete. 

Díky své poloze v srdci Evropy byly české země odnepaměti místem obchodních cest, střetáváním a mísením kultur, především germánské a slovanské. To vše ovlivnilo i kulturu místní. Poloha v mírném klimatu s dostatkem hor a vod je pak důvodem vzniku podivuhodně malebné krajiny, ve které najdete nedotčené přírodní parky, bohatost místních ovocných odrůd a třeba i skvělého moravského bílého vína, které se pomalu dostává do povědomí veřejnosti.

Neuvěřitelná je koncentrace hradů, zámků, tvrzí a dalších památek. V každém městě i městečku máte co prozkoumat, každý region vám má co nabídnout. V jižních Čechách na Třeboňsku vás okouzlí rybniční soustavy, nebo Český Krumlov, ležící v šumavských horách. V severních Čechách se můžete oddávat zimním i letním sportům v nejvyšším českém pohoří - v Krkonoších, ochutnat místní pokrmy a obdivovat krásu roubených staveb. Na jižní Moravě se projeďte na kole vinařskými stezkami anebo obdivujte krásu mnoha folklorních tradic, zvyků a svátků. A ve středních Čechách se nechejte okouzlit majestátními hrady. Výlet pak zakončete v hlavním městě - v Praze - s níž se už nebudete chtít rozloučit.

Velkou výhodou České republiky je její skvělá dostupnost v rámci Evropy. Díky nevelké rozloze neztrácíte čas cestováním. Bohatý kulturní program vám nedopřeje oddychu. Letiště Václava Havla v Praze je vyhlášené nejenom velkou škálou možných spojení, ale i vysokou kvalitou poskytovaných služeb.  

Nevíte, kde začít? Rádi byste se poradili, co všechno ve vymezeném čase můžete stihnout a vidět? Chcete, aby vám někdo pootevřel dveře k nevšedním zážitkům? 

Obraťte se na nás!