ČESKÁ REPUBLIKA

Hledáte místo výjimečných chutí, místo pro aktivní dovolenou a zároveň místo prodchnuté historií? 

Vítejte v České republice! U nás se nudit nebudete. 

Díky své poloze v srdci Evropy byly české země odnepaměti místem obchodních cest, střetáváním a mísením kultur, především germánské a slovanské. To vše ovlivnilo i kulturu místní. Poloha v mírném klimatu s dostatkem hor a vod je pak důvodem vzniku podivuhodně malebné krajiny, ve které najdete nedotčené přírodní parky, bohatost místních ovocných odrůd a třeba i skvělého moravského bílého vína, které se pomalu dostává do povědomí veřejnosti.

Neuvěřitelná je koncentrace hradů, zámků, tvrzí a dalších památek. V každém městě i městečku máte co prozkoumat, každý region vám má co nabídnout. V jižních Čechách na Třeboňsku vás okouzlí rybniční soustavy, nebo Český Krumlov, ležící v šumavských horách. V severních Čechách se můžete oddávat zimním i letním sportům v nejvyšším českém pohoří - v Krkonoších, ochutnat místní pokrmy a obdivovat krásu roubených staveb. Na jižní Moravě se projeďte na kole vinařskými stezkami anebo obdivujte krásu mnoha folklorních tradic, zvyků a svátků. A ve středních Čechách se nechejte okouzlit majestátními hrady. Výlet pak zakončete v hlavním městě - v Praze - s níž se už nebudete chtít rozloučit.

Velkou výhodou České republiky je její skvělá dostupnost v rámci Evropy. Díky nevelké rozloze neztrácíte čas cestováním. Bohatý kulturní program vám nedopřeje oddychu. Letiště Václava Havla v Praze je vyhlášené nejenom velkou škálou možných spojení, ale i vysokou kvalitou poskytovaných služeb.  

Nevíte, kde začít? Rádi byste se poradili, co všechno ve vymezeném čase můžete stihnout a vidět? Chcete, aby vám někdo pootevřel dveře k nevšedním zážitkům? 

Obraťte se na nás!

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.