Lidé v La Bohéme

 • ING. LADISLAV KRULICH
  EXECUTIVE DIRECTOR 

Zakladatel a majitel La Bohéme je podnikatel, který dokázal splnit svůj sen o prosperující firmě. Po studiích na vysoké škole nabíral své zkušenosti v zahraničí, po návratu začal společně s Monikou Szwarcovou budovat svou první firmu na "zelené louce". Dokázal vytvořit silný a loajální team, který se podílel na budování firem La Bohéme group. Dnes je majitelem několika prosperujících firem - cestovní agentury La Bohéme, stavební firmy Boheme Concept, Novoměstského pivovaru, hotelů Aron a Henrietta a Boheme facility.

Je pyšným otcem dvou dcer a dvou synů, jeho velkým koníčkem jsou koně, hudba, sport.

  

 • ING. MONIKA SZWARCOVÁ
  GENERAL MANAGER 

Zakladatelka a spolumajitelka La Bohéme, srdce a duše La Bohéme. Již při studiích na vysoké škole koketovala s cestovním ruchem, pracovala jako průvodkyně zahraničních turistů. Společně s Ladislavem Krulichem založili cestovní kancelář, kterou do dnešního dne vede jako Generální ředitelka. Její velkou doménou je obchodní jednání s klienty, velkou devizou je znalost několika světových jazyků. Obrovskou radost jí dělají její dvě dcery a syn, kterým věnuje veškerý svůj volný čas. Miluje cestování a hudbu.

  

 • ING. PĚVA ZEMANOVÁ
  ACCOUNTING DIRECTOR

V La- Bohéme je již 10 let. Velká šéfová "přes peníze", vystudovala Vysokou školu ekonomickou, absolvovala auditorské zkoušky, tudíž je i auditorkou. Stále obklopená šanony, výpočty, audity, rozpočty a fakturami. Svůj volný čas ráda tráví ve společnosti přátel na chalupě, kde si hýčká svou zahradu, miluje psy, staré věci a hru na varhany. Peče skvělé chodské koláče a úžasně zpívá, takže firemní večírky jsou i díky ní velmi veselé.  

  

 • EVA PÍSAŘOVÁ RAFFLOVÁ
  OPERATION DIRECTOR 

V La- Bohéme více než 20 let. Pro práci v cestovním ruchu se nadchla již na gymnáziu. Po dvouletém pobytu ve Španělsku nastoupila v roce 1994 do La Bohème, kde pracuje dodnes na pozici Operation Director. Své dlouholeté zkušenosti se snaží uplatňovat při organizaci incentivních a konferenčních akcí, jejichž počet se každoročně navyšuje. Miluje své dvě děti, kterým se snaží věnovat co nejvíce volného času, ráda cestuje, relaxuje na zahradě a aranžuje květiny, hraje volejbal. 

Jazykové znalosti: španělština, angličtina 

  

 • JAROSLAV BÍRO
  PROJECT DIRECTOR

Do La Bohéme přišel v roce 2014 po dlouholetém působení v letecké společnosti. Pracoval 22 let v ČSA na několika manažerských pozicích v České republice i v zahraničí. Jeho každodenní odpovědností bylo poskytování kvalitního servisu a komfortních služeb pasažerům. Dále měl na starost komunikaci a obchodní záležitosti s partnery z celého světa. Jeho koníčky jsou sport, hudba, cestování a turistika.

Jazykové znalosti: angličtina, ruština

 

 • CHRISTOPHE VOYEAU
  SALES REPRESENTATIVE 

Kryštof, náš " Francouz ", s 24 letým působením v turistickém ruchu je jako Indiana Jones, čistý dobrodruh stále v pohybu! Pracoval v několika hotelech na různých manažerských pozicích a v Praze již žije několik let. Od roku 2004 si hýčká své klienty v La Bohéme a miluje každou novou výzvu. Snaží se, aby pobyty " jeho " klientů pro ně byly vždy dokonalé a nezapomenutelné. Specializuje se jak jinak než na francouzsky mluvící klientelu, ale hravě zvládá jakoukoliv poptávku z celého světa. Má rád cestující třeba jako jste právě Vy, takže vítejte v České republice.

Jazykové znalosti: francouzština, čeština, angličtina, němčina

 

 • DORA GARCIA
  SALES REPRESENTATIVE 

Pracuje v cestovním ruchu již více než dvacet let. Při studiu na pedagogické fakultě začala pro La-Bohéme průvodcovat a v roce 2004 do La-Bohéme nastoupila na španělské oddělení. Má ráda rozruch během přípravy akce, když sleduje jak do sebe všechno postupně zapadá. Zvládá řešit spoustu věcí najednou a baví jí to. Ráda za sebou vidí desítky a stovky spokojených klientů. Ve volném čase se věnuje své dceři Carolině a manželovi. S pěveckým sborem Gabriel, kde zpívá a hraje na housle, se často dostane do domovů důchodců a dnes už ví, že pokud můžeme druhému udělat radost v těžké situaci, udělejme to hned, dokud můžeme.

Jazykové znalosti: španělština, angličtina 

 

 • DENISA PRÁŠILOVÁ 
  SALES REPRESENTATIVE                                                                                                    

Čerstvá absolventka vysoké školy obchodní se zájmem o aktivní cestování a cestovní ruch. Miluje Španělsko a jejich kulturu, kde trávila pracovně v hotelu poslední tři letní sezóny. Právě z těchto důvodů se přidala k La Bohéme a stala se novou posilou španělského oddělení. Mimo jiné ráda sportuje, tancuje, čte a tráví čas s příjemnými lidmi.

Jazykové znalosti: španělština, angličtina

 

 • MICHAELA HOŠKOVÁ
  SALES REPRESENTATIVE 

Michaela se pohybuje v cestovním ruchu více než 10 let. Do La Bohéme přišla po několikaletém působení v cestovní kanceláři zaměřené na židovskou klientelu z USA a Kanady. Miluje organizování akcí a plánování programů pro své klienty. Podrobné itineráře připravuje i na své výlety a dovolené s rodinou a přáteli. Miluje svou rodinu, přátele a vaření. Volné chvíle ráda tráví s manželem v kuchyni při zkoušení nových receptů nebo cestováním za gastrozážitky.

Jazykové znalosti: angličtina 

 

 • LUCIE GROBAŘOVÁ
  SALES REPRESENTATIVE 

Lucie pochází z Krnova a od března 2019 je novou posilou La Boheme. Studuje třetím rokem na Ostravské Univerzitě obor Španělština ve sféře podnikání. Má ráda španělštinu, studovala na Univerzitě ve Valladolidu a několik letních prázdnin strávila v Katalánsku jako au pair. Baví ji chodit do posilovny, jízda na bruslích a cestovat.

Jazykové znalosti: španělština, angličtina 

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.