O nás

La Bohéme byla založena v roce 1991 a během několika let se stala jednou z nejvýznamnějších incomingových cestovních kanceláří v České republice, nabízející servis pro klienty z celého světa.

Poskytujeme servis pro všechny typy klientů, jak pro individuální a skupinovou turistiku, tak pro organizátory, či účastníky kongresů, konferencí, incentivních a sportovních akcí.

  • Našim cílem není jen vzbudit zájem a přitáhnout pozornost organizátorů velkých konferencí, ale vždy se snažíme ukázat Prahu a celou Českou republiku jako destinaci, kde lze zažít a zorganizovat naprosto dokonalou akci dle Vašich představ.
  • Naší prioritou je především maximální spokojenost klienta s poskytovaným servisem a k tomu nám pomáhá náš zkušený jazykově vybavený team.

V České republice lze uskutečnit nejen akce velkého formátu - mezinárodní konference a kongresy, ale i malé firemní akce. Hlavní město Praha, též nazývané jako " Zlaté město " nabízí široký výběr hotelů s konferenčními prostory pro jakýkoliv typ akce. Praha též disponuje Kongresovým palácem, výstavními plochami, restauracemi a slavnostními sály, kde lze uspořádat nejen jednání, tiskové konference, ale i gala večeře, koktejly, či módní přehlídky.

Společně s našimi partnerskými firmami, poskytujícími audiovizuální techniku, umíme zajistit AV techniku na vysoké úrovni s odborně vyškoleným personálem.

Jednou z nejoblíbenějších prací pro naše klienty je příprava " na míru ušitých " akcí, především incentivních a akcí firemního teambuildingu. I když i během klasické exkurze se dá zorganizovat akce, která klienta pobaví a nadchne. Naším cílem je kvalitní kreativní práce a důraz na každý detail.

Práce pro klienta je pro nás osobním posláním a vždy se snažíme, aby náš servis předčil očekávání klienta. Snažíme se, aby každý klient na akce organizované La Bohéme, vzpomínal s úsměvem na rtech a s chutí se do Prahy, či České republiky ještě vrátit.

  • Velkou předností La Bohéme je profesionální team, s více než 20 letou zkušeností v oboru a mluvící více než 10 jazyky.
  • Naše silná stránka je i dlouholetá zkušenost, výborné vztahy s hotely a s dodavateli ostatních servisů.
Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.