Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  

Konference farmaceutické společnosti v Praze

Na přelomu května a června 2015 farmaceutická firma Novartis Izrael uspořádala svou každoroční konferenci v Praze.

Pro svůj pobyt si vybrala pětihvězdičkový hotel v centru - GRANDIOR PRAGUE.

Program byl opravdu velmi nabitý.

  • Po příletu  v ranních hodinách skupina zahájila svůj program city tourou po Praze, která byla zakončena  uvítacím obědem v oblasti Strahovského kláštera, v restauraci BELLA VISTA s fantastickým výhledem na celou Prahu, Pražský Hrad, Vltavu and celé historické centrum.
  • Večerní program byl klidnější, skupina večeřela v restauraci KOLKOVNA.
  • Druhý den byl ve znamení celodenní konference v hotelu. Večer byla připravena projížďka na nejnovější lodi GRAND RHAPSODY se sklenkou výborného sektu. Večeře proběhla ve STARÉ ZBROJNICI na KAMPĚ.
  • Třetí den byl podstatně zábavnější, po krátkém setkání v hotelu byla skupina rozdělena do menších teamů a vydaly se na URBAN HUNT do pražských ulic. Teamům byly rozdány úkoly, které tým musí splnit, co nejlépe a co nejrychleji. Akce končila v MUSÉE GRÉVIN, kde měli hosté nejen možnost si prohlédnout dokonalé voskové figuríny, ale v prostorách muzea byly vyhlášeny i výsledky a vítězové URBAN HUNT. Večer na skupinu čekala večeře a následná zábava s diskotékou a DJ v restauraci SASAZU.
  • Poslední den skupina povečeřela ve vyhlášené restauraci LA REPUBLICA před samotným odjezdem.