Konference farmaceutické společnosti v Praze

Na přelomu května a června 2015 farmaceutická firma Novartis Izrael uspořádala svou každoroční konferenci v Praze.

Pro svůj pobyt si vybrala pětihvězdičkový hotel v centru - GRANDIOR PRAGUE.

Program byl opravdu velmi nabitý.

  • Po příletu  v ranních hodinách skupina zahájila svůj program city tourou po Praze, která byla zakončena  uvítacím obědem v oblasti Strahovského kláštera, v restauraci BELLA VISTA s fantastickým výhledem na celou Prahu, Pražský Hrad, Vltavu and celé historické centrum.
  • Večerní program byl klidnější, skupina večeřela v restauraci KOLKOVNA.
  • Druhý den byl ve znamení celodenní konference v hotelu. Večer byla připravena projížďka na nejnovější lodi GRAND RHAPSODY se sklenkou výborného sektu. Večeře proběhla ve STARÉ ZBROJNICI na KAMPĚ.
  • Třetí den byl podstatně zábavnější, po krátkém setkání v hotelu byla skupina rozdělena do menších teamů a vydaly se na URBAN HUNT do pražských ulic. Teamům byly rozdány úkoly, které tým musí splnit, co nejlépe a co nejrychleji. Akce končila v MUSÉE GRÉVIN, kde měli hosté nejen možnost si prohlédnout dokonalé voskové figuríny, ale v prostorách muzea byly vyhlášeny i výsledky a vítězové URBAN HUNT. Večer na skupinu čekala večeře a následná zábava s diskotékou a DJ v restauraci SASAZU.
  • Poslední den skupina povečeřela ve vyhlášené restauraci LA REPUBLICA před samotným odjezdem.

 

 

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.