HERBALIFE PRAGUE 2016

  • V květnu 2016 se La Bohéme Meetings & Incentives  stala hlavním organizátorem týdenního regionálního zasedání společnosti HERBALIFE. Tato akce se koná každoročně ve vybraných lokalitách v Evropě a Asii.
  • Pro rok 2016 si regionální zastoupení HERBALIFE z Ruska vybralo poprvé klenot v srdci Evropy - PRAHU.Akce se účastnilo takřka 2000 lidí především z Ruska, Pobaltských států, Kazachstánu, Mongolska, Izraele a dalších. Celá akce byla nejen o představení nových produktů, ale i o vyhlášení nejlepších regionálních teamů a podpora prodeje produktů.
  • Konference probíhala v moderně zrekonstruované hale KRÁLOVKA, která slouží především ke sportovním basketbalovým utkáním, ale během těchto dní byla přeměněna na luxusní konferenční centrum se špičkovou AV technikou.
  • Odměnou pro účastníky konference byl i bohatý doprovodný program.
  • Za zmínku stojí vyjížďka luxusní lodí po Vltavě, kterou klient zorganizoval pro část svých národních teamů, během které hosté navštívili i překrásný TROJSKÝ ZÁMEČEK.
  • Dále se uskutečnil večer v tradičním českém stylu, který hostil SLOVANSKÝ DŮM. Hostům byly podávány tradiční české pochoutky a zpestření večera zajistila folklórní kapela, moderní dechovka a taneční band.
  • Na úplný závěr byl pro všechny účastníky připraven gala večer v nádherných prostorách secesního OBECNÍHO DOMU. Tento večer byl tematicky pojat jako bál a bylo úžasné, jak si hosté v plesových róbách tento večer užívali. Na jevišti Smetanovy síně vystoupil Komorní smyčcový orchestr Quattro s pěveckým duem Symfon a Melody Orchestra se svými sólisty. Celý parket roztančili i mistři České republiky v Latinsko-amerických tancích. Večerem provázel známý operní pěvec a moderátor Andrey Bestchastny. Hosté měli k dispozici všechny salónky Obecního domu, kde byl pro ně připraven buffet a open bar. V salóncích na hosty čekalo překvapení v podobě karikaturisty, barmanské show, kouzelníka a známého hudebníka hrajícího na skleničky. 

Z reakcí účastníků a klienta můžeme soudit, že se celá akce velmi vydařila, a my se těšíme, že díky profesionálně odvedenému servisu se na nás klient obrátí i při organizaci akcí budoucích.

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.