Naše akce - Eni Italie

Výroční konference firmy ENI ITALY se uskutečnila v hotelu INTERCONTINENTAL.

Účastníci konference měli velmi nabitý program, dva dny probíhala celodenní konference, ale na večery byl vždy připraven zajímavý program s večeří.

  • První večer proběhla tradiční večeře v restauraci VIKÁRKA na Pražském hradě, kde hosté ochutnali tradiční českou kuchyni.
  • Druhý večer měli hosté možnost, projet se historickou tramvají, která je dovezla až k RUDOLFINU, kde byla připravena gala večeře s hudbou.
  • Poslední rozlučková večeře byla připravena v luxusní restauraci MLÝNEC s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Zde hosté ochutnali tradiční " svíčkovou na smetaně s knedlíkem" ovšem ve velmi moderním pojetí.

 

Hosté si pochvalovali především vysokou kvalitu nabízených pokrmů, pro všechny to byl velký gastronomický zážitek.

Velká pochvala dorazila též na organizační zajištění celé akce o které se postarala Gabriela Manunzio. Samozřejmě s velkou podporou italsky mluvích průvodců a průvodkyň, kteří zajišťovali asistenci během trvání konference a doprovázeli skupinu na všechny večeře.

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.