Golf a sport

Česká republika je přitažlivá nejen pro milovníky piva, ale i pro sportovní fanoušky. Rozmanitá krajina střední Evropy nabízí každému přesně to, po čem touží. 

  • Golf 

Česká republika uspokojí milovníky golfu díky kvalitním golfovým hřištím a okouzlující přírodní scenérii. Více než 80 hřišť je výzvou jak pro závodní, tak pro rekreační golfisty. Některé z nich navrhli legendární hráči jako Gary Player a Miquel Jiminez. Golfové areály v Karlových Varech, Českém Krumlově (UNESCO), v Plzni (městě světoznámého piva) nebo na Konopišti a Karlštejně patří k nejoblíbenějším. 

  • Cyklistika

Pokud chcete poznat Českou republiku netradičním způsobem, měli byste zvolit kolo, protože si můžete vybrat z nepřeberného množství cyklistických tras.

Vinařské stezky na jižní Moravě vytvářejí jedinečnou síť propojenou s nejzajímavějšími vinohrady a vinařstvími i historickými památkami. Hlavní moravská vinařská trasa spojuje Znojmo s Uherským Hradištěm a prochází deseti vinařskými regiony. Přibližně tisíc kilometrů prochází nádhernými vinohrady jižní Moravy.

Hlavní město a jeho okolí nabízí asi 93 kilometrů cyklistických tras a rozmanitost krajiny vám umožní vychutnat si všechny typy terénu s překrásnými výhledy. 

  • Jezdectví

Český venkov zůstává doposud zahraničními turisty neobjevený. Nabízíme vám projížďky po nedotčených loukách a lesích a vychutnání si přírodních krás. Ve východních Čechách existuje přes 600 kilometrů značených jezdeckých stezek na Chrudimsku, Pardubicku, a dále nově také v Orlických a Železných horách a na Podzvičínsku.

V tomto sportovní oboru se můžeme pochlubit i vlastním zařízením: RESORTEM ZDUCHOVICE

  • Zimní sporty

Množství hor, které kopírují hranice České republiky, nabízí v zimě rozmanité sportovní vyžití: výborné sjezdovky, běžecké trasy i bobové dráhy. Nejrozsáhlejší ski areály se nacházejí ve Špindlerově Mlýně, v Peci pod Sněžkou, Harrachově a v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších, další rezorty pak v Jizerských horách, v Beskydech, na Šumavě, v Orlických či Krušných horách i v Jeseníkách.

  • Adrenalinové sporty 

Vybrat si můžete z mnoha lanových i horolezeckých center v mnoha městech. Vyzkoušet můžete také bungee-jumping, paintball nebo motokáry. A co třeba seskok s padákem, paragliding nebo let balónem.  

  • Vodní sporty 

České a moravské řeky přímo vybízejí k vodním sportům. Projet se můžete jak na romantických říčkách, tak na těch nejfrekventovanějších řekách, jejichž břehy jsou vybaveny kempy i restauracemi. Z hlediska obtížnosti je většina řek u nás mírně až středně rychle tekoucích. K nejoblíbenějším řekám patří Vltava, Lužnice, Berounka, Sázava, Otava a Ohře.

La Bohème vám nabízí širokou paletu sportovních aktivit, aby se pobyt u nás stal nezapomenutelným zážitkem.

Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.